Eliška Doležalová

UX/UI design

Panda Ride

Redesign webové stránky pro firmu, která přepravuje děti. Původní web nebyl responzivní a působil nepřehledně. Klient chtěl nový čistý web, který bude působit trochu hravě s ohledem na odvětví, ve kterém působí.

Duhová stužka

Návrh vizuální identity projektu a webových stránek. Výtěžek z prodeje stužek podporuje aktivity spolku Prague Pride, které mají skutečný dopad na životy queer lidí v naší zemi. 

Elspace

Firma Elspace je na trhu už několik let. S rostoucím zájmem o jejich služby se rozhodli oživit své webové stránky.

Původní web byl nepřehledný a služby pro uživatele hůře čitelné. Cílem nového webu bylo zjednodušit obsah, zpřehlednit služby a vysvětlit zákazníkům celý proces služby

České rekreačky

Společnost České rekreačky vznikla nedávno a se svoji pokrokovou myšlenkou o investování do nemovitostí jde ruku v ruce i moderní vizuální styl.Vytvořit přehledný web, aby se uživatelé snadno zorientovali a mohli se pustit do investování.

Apex-energy

Webové stránky pro nově vzniklou firmu, která se specializuje na instalaci fotovoltaiky. Pro firmu jsem vytvořila kompletní brand identitu.

Doporučené firmy

Vyhledávací katalog firem, redesign starého webu. Návrhu přecházelo uživatelské testování starého webu, díky kterému jsme odhalili chyby ve vyhledávacím procesu. Na základě rešerše online katalogů jsme navrhli optimální řešení.