Eliška Doležalová

Brno Pride Week

Vytvořila jsem vizuální identitu pro festival, která zahrnovala kompletní designový koncept a aplikace na všechny propagační materiály. Navrhla jsem komunikační strategii pro fundraisingovou kampaň, k tomuto účelu jsem také navrhla web.

Duhová stužka

Navrhla jsem vizuální identitu a webové stránky pro projekt, který podporuje komunitní aktivity. Prodej duhových stužek přináší finanční prostředky pro spolek Prague Pride, jenž se věnuje podpoře queer komunity. 

Elspace

Firma Elspace je na trhu už několik let. S rostoucím zájmem o jejich služby se rozhodli oživit své webové stránky.

Původní web byl nepřehledný a služby pro uživatele hůře čitelné. Cílem nového webu bylo zjednodušit obsah, zpřehlednit služby.

České rekreačky

Společnost České rekreačky vznikla nedávno a se svoji pokrokovou myšlenkou o investování do nemovitostí jde ruku v ruce i moderní vizuální styl. Vytvořit přehledný web, aby se uživatelé snadno zorientovali a mohli se pustit do investování.

Apex-energy

Vytvořila jsem webové stránky pro nově založenou firmu, která se zaměřuje na instalaci fotovoltaických systémů. Pro tuto firmu jsem také navrhla kompletní brand identitu, zahrnující logo, firemní barvy a typografii.

Panda Ride

Redesign webové stránky pro firmu, která přepravuje děti. Původní web nebyl responzivní a působil nepřehledně. Klient chtěl nový čistý web, který bude působit trochu hravě s ohledem na odvětví, ve kterém působí.